kamna Scan
Scan 58-7

Kamna řady Scan 58, která získala prestižní mezinárodní ocenění “reddot”, jsou promyšlená do posledního detailu. Jejich jednoduchý, ale půvabný design je navržený s ohledem na centrální úlohu, kterou mají kamna v každém obydlí. Krásný tvar elipsy a velké prosklené plochy zvou k relaxaci před tančícími plameny. Varianty bočních skel, ozdobných lišt a podstavců umožňují přizpůsobit design osobnímu vkusu.

Scan 58-7 pokrývá na bocích a zadní části jednolitý ocelový plášť, který zvýrazňuje jeho eleganci a stylovou čistotu. Model má černé ozdobné lišty a kličku.

Scan 58-1/Scan 58-4

SCAN 58-1 Scan Krbová kamna černé lišty - Krbová kamna -

SCAN 58-1 - černý lak, černé lišty, bez bočních skel

Nový koncept Scan 58 byl navržen jednou z předních designérských firem v Dánsku. Elipsovitý tvar dodává kamnům unikátní vzhled. Varianty s velkým bočním prosklením umožňují fantastický pohled na oheň. Tři různá topeniště lze kombinovat s třemi různými podstavci, a můžete si vybrat mezi elegantní horní deskou ze skla nebo mastku, který dobře udržuje teplo. Scan 58-1 a Scan 58-4 mají boční pane..

Scan 57

Atraktivní volně stojící kamna s širokým topeništěm, které pojme polena o délce až 50 cm. Scan 57 je dodáván s otočným podstavcem, abyste si užili neodolatelný pohled na oheň ze všech stran.

  Predchozi   1  2