kamna Scan
Scan 64

Scan 64 mají jmenovitý výkon kamen je 6kW, regulovatelný v rozmezí 3–8kW. Vytápěný prostor je 50–300m3. Účinnost 79–82%. Scan 64 jsou kamna s ostře řezanými rysy a nádhernými detaily. Barva černá. Tento model lze objednat bez bočního prosklení, s boky z ocele, mastku, který dobře akumuluje teplo, nebo z hliníku.

U tohoto typu kamen lze mít otevírání levé i pravé (otočení dvířek).

Scan DSA 5 závěsný

 Dvouplášťová konvekční ocelová kamna závěsná na stěnu. Jaký je rozdíl mezi sáláním a konvekcí 

Kamna s výsuvnými dvířky jsou v barvě šedý,černý lak nebo nerez. Ke kamnům lze volit římsy ocelové, nerez nebo z přírodního kamene. 

Scan DSA 5

Nástěnný model Scan DSA 5 má výsuvná dvířka a kličku ze dřeva, která se během topení nezahřívá. Model se vyrábí s opláštěním v černém laku, šedém laku nebo nerezové oceli, římsu lze vybírat z různých materiálů: mastku, granitu, černé, šedé nebo nerezové oceli

Scan 85 Maxi

SCAN 85 MAXI Scan Krbová kamna - Kamna a vytápění | Krbová kamna -

Krbové kamna SCAN 85 MAXI

Scan 85 jsou velká kamna s perfektními proporcemi.

Design vytváří pevné pouto mezi vzhledem a funkčností.

Elegantní klička splývá s vnějším vzhledem kamen.

Klička se uvolňuje lehkým zatlačením, které tak usnadňuje její ovládání.

Scan 85

Krbová kamna SCAN 85 mají jmenovitý výkon 8 kW (regulovatelný v rozmezí 3 až 10 kW). Jsou schopna vytopit prostor o objemu 75 až 380 m3. Krbová kamna Scan 85 jsou velká kamna s perfektními proporcemi. Design vytváří pevné pouto mezi vzhledem a funkčností. Elegantní klička splývá s vnějším vzhledem kamen. Klička se uvolňuje lehkým zatlačením, které tak usnadňuje její ovládání.

Akce: - 25 % z ceny

Scan 58

SCAN 58-4 Scan Krbová kamna hliníkové lišty - Kamna a vytápění | Krbová kamna -

SCAN 58-4 - černý lak, hliníkové lišty, bez bočních skel

Nový koncept Scan 58 byl navržen jednou z předních designérských firem v Dánsku. Elipsovitý tvar dodává kamnům unikátní vzhled. Varianty s velkým bočním prosklením umožňují fantastický pohled na oheň. Tři různá topeniště lze kombinovat s třemi různými podstavci, a můžete si vybrat mezi elegantní horní deskou ze skla nebo mastku, který dobře udržuje teplo. Scan 58-1 

 1  2   Dalsi